Istidkalender for Moss Ishall

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre 14 Aug
kl 10:00 - 11:00
Cato senteret
 
Fre 14 Aug
kl 16:00 - 17:40
Ressurs U12-U18 (3 & 4)
 
Fre 14 Aug
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp (2)
 
Fre 14 Aug
kl 20:00 - 21:00
U16 (3)
 
Lør 15 Aug
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Lør 15 Aug
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
 
Lør 15 Aug
kl 10:00 - 11:30
U11/U12 (1 & 2)
 
Søn 16 Aug
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
 
Søn 16 Aug
kl 12:30 - 14:00
U13 (4)
 
Søn 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
IK Eagles (1)
  Kjetil Ådalen
Man 17 Aug
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Man 17 Aug
kl 16:30 - 17:50
U8/U9
 
Man 17 Aug
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Man 17 Aug
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Man 17 Aug
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Man 17 Aug
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Man 17 Aug
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Tir 18 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tir 18 Aug
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Tir 18 Aug
kl 20:00 - 21:30
U18
 
Ons 19 Aug
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Ons 19 Aug
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Ons 19 Aug
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Ons 19 Aug
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
 
Ons 19 Aug
kl 20:30 - 22:00
U18
 
Tor 20 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tor 20 Aug
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
 
Tor 20 Aug
kl 19:00 - 19:50
U18
 
Tor 20 Aug
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
 
Tor 20 Aug
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
 
Fre 21 Aug
kl 16:30 - 17:50
U13
 
Fre 21 Aug
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp
 
Fre 21 Aug
kl 20:00 - 20:50
U16
 
Lør 22 Aug
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Lør 22 Aug
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
 
Lør 22 Aug
kl 10:00 - 10:50
U11/U12
 
Lør 22 Aug
kl 12:00 - 13:50
Parahockey
 
Søn 23 Aug
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp
 
Man 24 Aug
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Man 24 Aug
kl 16:30 - 17:50
U8/U9
 
Man 24 Aug
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Man 24 Aug
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Man 24 Aug
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Man 24 Aug
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Man 24 Aug
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Tir 25 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tir 25 Aug
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 21:20
U18 treningskamp mot Stjernen
 
Tir 25 Aug
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Ons 26 Aug
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Ons 26 Aug
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Ons 26 Aug
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Ons 26 Aug
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
 
Ons 26 Aug
kl 20:30 - 21:20
U18
 
Ons 26 Aug
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
 
Tor 27 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tor 27 Aug
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
 
Tor 27 Aug
kl 19:00 - 19:50
U18
 
Tor 27 Aug
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
 
Tor 27 Aug
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
 
Fre 28 Aug
kl 16:30 - 17:50
U13
 
Fre 28 Aug
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp
 
Fre 28 Aug
kl 20:00 - 20:50
U16
 
Lør 29 Aug
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Lør 29 Aug
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Lør 29 Aug
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
 
Lør 29 Aug
kl 10:00 - 10:50
U11/U12
 
Lør 29 Aug
kl 11:00 - 12:50
Lek på is
 
Lør 29 Aug
kl 13:00 - 16:00
Kråkene Moss
 
Lør 29 Aug
kl 16:00 - 19:30
U18 Treningskamp mot Sparta
 
Søn 30 Aug
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp
 
Søn 30 Aug
kl 12:00 - 13:30
Bursdag Ted Rasmussen
 
Søn 30 Aug
kl 15:30 - 16:20
Powerskating U11-U13
 
Søn 30 Aug
kl 15:30 - 16:20
Powerskating U11-U13
 
Søn 30 Aug
kl 21:00 - 22:30
Old Boys
 
Man 31 Aug
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Man 31 Aug
kl 16:30 - 17:50
U8/U9
 
Man 31 Aug
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Man 31 Aug
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Man 31 Aug
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Man 31 Aug
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Man 31 Aug
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Tir 1 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tir 1 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Tir 1 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18
 
Tir 1 Sep
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Ons 2 Sep
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Ons 2 Sep
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Ons 2 Sep
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Ons 2 Sep
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
 
Ons 2 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18
 
Ons 2 Sep
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
 
Tor 3 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tor 3 Sep
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
 
Tor 3 Sep
kl 19:00 - 19:50
U18
 
Tor 3 Sep
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
 
Tor 3 Sep
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
 
Fre 4 Sep
kl 16:30 - 17:50
U13
 
Fre 4 Sep
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp
 
Fre 4 Sep
kl 20:00 - 20:50
U16
 
Lør 5 Sep
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Lør 5 Sep
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Lør 5 Sep
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
 
Lør 5 Sep
kl 10:00 - 10:50
U11/U12
 
Lør 5 Sep
kl 12:00 - 13:50
Parahockey
 
Lør 5 Sep
kl 16:00 - 19:30
U18 Treningskamp???
 
Søn 6 Sep
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp
 
Søn 6 Sep
kl 12:00 - 13:50
Lek på is (4-9år)
 
Søn 6 Sep
kl 15:30 - 16:20
Powerskating U11-U13
 
Søn 6 Sep
kl 15:30 - 16:20
Powerskating U11-U13
 
Søn 6 Sep
kl 21:00 - 22:30
Old Boys
 
Man 7 Sep
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Man 7 Sep
kl 16:30 - 17:50
U8/U9
 
Man 7 Sep
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Man 7 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Man 7 Sep
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Man 7 Sep
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Man 7 Sep
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Tir 8 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tir 8 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Tir 8 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18
 
Tir 8 Sep
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Ons 9 Sep
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Ons 9 Sep
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Ons 9 Sep
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Ons 9 Sep
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
 
Ons 9 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18
 
Ons 9 Sep
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
 
Tor 10 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tor 10 Sep
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
 
Tor 10 Sep
kl 19:00 - 19:50
U18
 
Tor 10 Sep
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
 
Tor 10 Sep
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
 
Fre 11 Sep
kl 16:30 - 17:50
U13
 
Fre 11 Sep
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp
 
Fre 11 Sep
kl 20:00 - 20:50
U16
 
Lør 12 Sep
kl 08:00 - 20:00
Christian Frederik CUP
 
Lør 12 Sep
kl 09:00 - 20:00
Christian Frederik Cup 2020
Kråkene Moss   Ishockey   Øreveien 39
Påmeldingsfrist: 3. Sep 2020
Kråkene Moss inviterer til Christian…
Søn 13 Sep
kl 08:00 - 20:00
Christian Frederik CUP
 
Søn 13 Sep
kl 15:30 - 16:20
Powerskating U11-U13
 
Søn 13 Sep
kl 21:00 - 22:30
Old Boys
 
Man 14 Sep
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Man 14 Sep
kl 16:30 - 17:50
U8/U9
 
Man 14 Sep
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Man 14 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Man 14 Sep
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Man 14 Sep
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Man 14 Sep
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Tir 15 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tir 15 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Tir 15 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18
 
Tir 15 Sep
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Ons 16 Sep
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Ons 16 Sep
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Ons 16 Sep
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Ons 16 Sep
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
 
Ons 16 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18
 
Ons 16 Sep
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
 
Tor 17 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tor 17 Sep
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
 
Tor 17 Sep
kl 19:00 - 19:50
U18
 
Tor 17 Sep
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
 
Tor 17 Sep
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
 
Fre 18 Sep
kl 16:30 - 17:50
U13
 
Fre 18 Sep
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp
 
Fre 18 Sep
kl 20:00 - 20:50
U16
 
Lør 19 Sep
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Lør 19 Sep
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Lør 19 Sep
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
 
Lør 19 Sep
kl 10:00 - 10:50
U11/U12
 
Lør 19 Sep
kl 12:00 - 13:50
Parahockey
 
Lør 19 Sep
kl 16:00 - 19:30
U18 treningskamp mot Comet
 
Søn 20 Sep
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp
 
Søn 20 Sep
kl 12:00 - 13:50
Lek på is (4-9år)
 
Søn 20 Sep
kl 15:30 - 16:20
Powerskating U11-U13
 
Søn 20 Sep
kl 15:30 - 16:20
Powerskating U11-U13
 
Søn 20 Sep
kl 21:00 - 22:30
Old Boys
 
Man 21 Sep
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Man 21 Sep
kl 16:30 - 17:50
U8/U9
 
Man 21 Sep
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Man 21 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Man 21 Sep
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Man 21 Sep
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Man 21 Sep
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Tir 22 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tir 22 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Tir 22 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18
 
Tir 22 Sep
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Ons 23 Sep
kl 06:30 - 07:30
Ressurs U18
 
Ons 23 Sep
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Ons 23 Sep
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Ons 23 Sep
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
 
Ons 23 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18
 
Ons 23 Sep
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
 
Tor 24 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tor 24 Sep
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
 
Tor 24 Sep
kl 19:00 - 19:50
U18
 
Tor 24 Sep
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
 
Tor 24 Sep
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
 
Fre 25 Sep
kl 16:30 - 17:50
U13
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 10 Aug
kl 15:00 - 19:00
Micro Sommer Camp 2020
Kråkene Moss   Ishockey   Øreveien 39
Kråkene Moss arrangerer Micro SommerCamp…   Les mer  
Man 10 Aug
kl 08:00 - 16:00
Kråkene Moss inviterer til hockeycamp i uke 33
Kråkene Moss   Ishockey   Øreveien 39
Det er med stor glede at isen kommer tidlig i…   Les mer  
Man 23 Mar
kl 22:00 - 22:50
Fredrikstad Gladiators (1)
$item.username  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Søn 22 Mar
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 22 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Lør 21 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Fre 20 Mar
kl 21:00 - 21:50
Even Solerød (1)
$item.username  
  Les mer  
Fre 20 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Ons 18 Mar
kl 09:45 - 13:00
Melløs skole 4.trinn
$item.username  
Lill Bartholdsen   Les mer  
Ons 18 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Tir 17 Mar
kl 13:00 - 14:00
Bytårnet skole 8.trinn
$item.username  
Anette Hagen Leiro   Les mer  
Tir 17 Mar
kl 09:00 - 11:00
Øreåsen skole 4.trinn
$item.username  
Astrid Vollebekk Strandin   Les mer  
Tir 17 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 22:00 - 22:50
Fredrikstad Gladiators (1)
$item.username  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Søn 15 Mar
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 15 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Lør 14 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Fre 13 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 12:45 - 14:15
Bytårnet skole 8-9 trinn
$item.username  
Daniel Ark Saastad Ca 20 elever   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 08:00 - 09:30
Kirkeparken VGS(4)
$item.username  
Linda Kleppe   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 21:30 - 22:50
Old-Boys(1)/Artig(4)
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 20:30 - 21:20
U16(2)/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 19:30 - 20:20
U12/U14(1/4)
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 18:00 - 19:20
Kjelkehockey(2)
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 15:00 - 17:50
Kunstløp(1)
$item.username  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 10:00 - 12:00
Ørejordet BHG
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 21:30 - 22:20
Foreldre(4)
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 19:00 - 21:15
Kråkene U16(3)-Kongsberg(1)
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 18:00 - 18:50
SH-Skole(1/2)
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 16:30 - 17:50
U8/U9(4)
$item.username  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 13:00 - 14:00
Bytårnet skole 8.trinn
$item.username  
Anette Hagen Leiro   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 11:00 - 13:00
Melløs skole
$item.username  
Lise 5 elever   Les mer  
Tir 10 Mar
kl 09:00 - 11:00
CIS
$item.username  
Childrn's International School ca 100 elever…   Les mer  
Man 9 Mar
kl 22:00 - 22:50
Fredrikstad Gladiators (1)
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 21:00 - 21:50
U16/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 20:00 - 20:50
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 19:00 - 19:50
U14(4)
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:00 - 18:50
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 16:30 - 17:50
U10(1)/U11(3)
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 21:00 - 22:50
Broken Wings (3)- Jutul Oldtimers (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (4)
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 18:40 - 19:50
Foreldrehockey(2)
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 17:00 - 18:30
Kråkene Moss U12 (3) - Jutul (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 15:00 - 16:30
Kråkene Moss (3)-Ringerike (2)
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 14:00 - 14:50
Løkkehockey
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 12:00 - 13:50
Publikåpent (4)
$item.username  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 08:00 - 11:50
Kunstløp (1/2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 17:00 - 19:15
Kråkene U16(3)-Jar(1)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 15:00 - 16:50
Kråkene u14(2)-kongsvinger(4)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 14:00 - 14:50
U8 (3)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 13:00 - 13:50
SH-Skole (1/2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 13:00 - 13:50
SH-Skole (1/2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 11:00 - 12:50
Kråkene U14(3)-Kongsvinger(4)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 10:00 - 10:50
U12 (2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 09:00 - 09:50
Powerskating U8-U12(4)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U14-U18 (3)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U14-U18 (3)
$item.username  
  Les mer  
Lør 7 Mar
kl 07:00 - 07:50
Shooting ressurs U12
$item.username  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 21:00 - 21:50
Even Solerød (1)
$item.username  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 20:00 - 20:50
U16/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 18:00 - 19:50
Kunstløp
$item.username  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 17:00 - 17:50
U11(1)
$item.username  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 16:00 - 16:50
U16/U18(3/4)
$item.username  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 12:30 - 13:30
Hvitsten Naturbarnehage
$item.username  
Carine Hojem   Les mer  
Fre 6 Mar
kl 10:00 - 12:30
Refsnes skole 7.trinn
$item.username  
Kai Ryen   Les mer  
Fre 6 Mar
kl 06:45 - 07:45
Ressurs U14-U18 (3/4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 21:30 - 22:20
JI Bygg (1)
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 20:00 - 21:20
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 19:00 - 19:50
U14(4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 18:50
U12(3)
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 16:30 - 17:50
U7(4)/U9(1)/U10(2)
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 13:00 - 14:00
Workshop onboarding ny ansatt
$item.username  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 10:00 - 12:00
Øreåsen skole 2.trinn
$item.username  
Stine Irene Pettersen ca 40 elever   Les mer  
Tor 5 Mar
kl 08:00 - 09:30
Kirkeparken VGS(4)
$item.username  
Linda Kleppe   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 21:30 - 22:50
Old-Boys(1)/Artig(4)
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 20:30 - 21:20
U16(2)/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 19:30 - 20:20
U12(1/4)
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 18:00 - 19:20
U14(4)
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 15:00 - 17:50
Kunstløp(1)
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 12:00 - 16:00
Bloc
$item.username  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 09:30 - 12:00
Krapfoss Skole 1. og 5.trinn
$item.username  
Bjørn Cristensen   Les mer  
Ons 4 Mar
kl 06:45 - 07:45
Ressurs U14-U18 (3/4)
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 21:00 - 21:50
Foreldre(4)
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 20:00 - 20:50
U16/U18(2)
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 19:00 - 19:50
U12(4)/Målvakter(3)
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 18:00 - 18:50
SH-Skole(1/2)
$item.username  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 16:30 - 17:50
U8/U9(4)
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 22:00 - 22:50
Fredrikstad Gladiators (1)
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 21:00 - 21:50
U16/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 20:00 - 20:50
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 19:00 - 19:50
U14(4)
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 18:00 - 18:50
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 16:30 - 17:50
U10(1)/U11(3)
$item.username  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 10:00 - 11:30
Verket BHG
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 21:00 - 22:30
Old boys
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 18:30 - 19:50
Foreldrehockey
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 16:00 - 18:00
Kråkene U14 (4) - Ski (2)
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 14:00 - 15:50
Publik åpent (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 12:00 - 13:30
Kråkene U12(3)-Tønsberg(4)
$item.username  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 08:00 - 11:50
Kunstløp (1/2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 17:50 - 19:30
Pål Lund Bursdag
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 17:00 - 17:50
Taasen Bursdag
$item.username  
Kari Anne Taasen   Les mer  
Lør 29 Feb
kl 15:00 - 17:00
Kråkene U14 (4) - Frisk Asker (1)
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 13:00 - 14:50
Kjelke hockey (2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 12:00 - 12:50
U8 (4)
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 11:00 - 11:50
SH-Skole (1/2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 10:50
U10(3)/U11(4)
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 09:50
Powerskating U8-U12(1/2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U14-U18 (3/4)
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Feb
kl 07:00 - 07:50
Shooting ressurs U12
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 20:00 - 20:50
U16/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 18:00 - 19:50
Kunstløp
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 17:00 - 17:50
U11(1)
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 16:00 - 16:50
U16/U18(3/4)
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 12:30 - 14:00
Verket skole 10. trinn
$item.username  
Eirin Bretun Thomassen   Les mer  
Fre 28 Feb
kl 06:45 - 07:45
Ressurs U14-U18 (3/4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 21:30 - 22:20
JI Bygg (1)
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 20:00 - 21:20
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 19:50
U14(4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 18:50
U12(3)
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 16:30 - 17:50
U7(4)/U9(1)/U10(2)
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 10:00 - 12:00
Melløsparken BHG
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 08:00 - 09:30
Kirkeparken VGS(4)
$item.username  
Linda Kleppe   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 21:30 - 22:50
Old-Boys(1)/Artig(4)
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 20:30 - 21:20
U16(2)/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 19:30 - 20:20
U12/U14(1/4)
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:20
Kjelkehockey(2)
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 15:00 - 17:50
Kunstløp(1)
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 12:00 - 13:00
Hvitsten Naturbarnehage
$item.username  
Carine Hojem   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 09:00 - 11:00
CIS
$item.username  
Pamela Castberg 4-6 trinn   Les mer  
Ons 26 Feb
kl 06:45 - 07:45
Ressurs U14-U18 (3/4)
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 21:30 - 22:50
Foreldre(2)
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 21:15
Kråkene Moss u18(3) - Hasle Løren (4)
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 18:50
SH-Skole(1/2)
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 16:30 - 17:50
U8/U9(4)
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 11:00 - 13:00
Krapfoss skole 2.og 7 trinn
$item.username  
Kris Leslie Munthe   Les mer  
Tir 25 Feb
kl 10:00 - 11:00
Catosenteret
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 22:00 - 22:50
Fredrikstad Gladiators (1)
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 21:00 - 21:50
U16/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 20:00 - 20:50
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 19:50
U14(4)
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:00 - 18:50
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 16:30 - 17:50
U10(1)/U11(3)
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 21:00 - 22:30
Old boys
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 16:30 - 19:00
Bursdagkamp Kråkene U14 (3) - Stjernen (4) (Robin)
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 14:30 - 16:20
Publik åpent (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 12:00 - 14:15
U12 (3)
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Feb
kl 08:00 - 11:50
Kunstløp (1/2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 14:00 - 16:00
Parentshockey
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 11:30 - 12:50
U12(1)
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 10:00 - 11:20
U10(3)/U11(4)
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 09:00 - 09:50
Powerskating U8-U12(1/2)
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U14-U18 (3/4)
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Feb
kl 07:00 - 07:50
Shooting ressurs U12
$item.username  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 19:50
Kunstløp
$item.username  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 17:00 - 17:50
U11(1)
$item.username  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 13:40 - 15:50
Kunstløp
$item.username  
  Les mer  
Fre 21 Feb
kl 09:30 - 13:30
Ferieklubben
$item.username  
Arthur Olsen   Les mer  
Fre 21 Feb
kl 06:45 - 07:45
Ressurs U14-U18 (3/4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 21:30 - 22:20
JI Bygg (1)
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 20:00 - 21:20
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 19:50
U16/18(4)
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 18:50
U12(3)
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 16:30 - 17:50
U7(4)/U9(1)/U10(2)
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 14:20 - 16:30
Kunstløp
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Feb
kl 12:00 - 14:00
Krapfoss SFO
$item.username  
Laila Erlandsen   Les mer  
Tor 20 Feb
kl 10:00 - 12:00
Reier SFO
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 21:30 - 22:50
Old-Boys(1)/Artig(4)
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 20:30 - 21:20
U16(2)/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 19:30 - 20:20
U14(4)
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 18:00 - 19:20
U12(2)
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 15:00 - 17:50
Kunstløp(1)
$item.username  
  Les mer  
Ons 19 Feb
kl 11:00 - 14:00
Bytårnet SFO
$item.username  
Anita Marie Osvik   Les mer  
Ons 19 Feb
kl 06:45 - 07:45
Ressurs U14-U18 (3/4)
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 21:00 - 21:50
Foreldre(4)
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 20:00 - 20:50
U14(2)
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 19:00 - 19:50
U12(4)/Målvakter(3)
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 18:00 - 18:50
U6/U7 (1/2)
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 14:10 - 17:50
Minicamp med Rolf B.
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 12:00 - 14:00
Løkkehockey for medlem
$item.username  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 11:00 - 11:50
Frigang SH-skole(1/2)
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 22:00 - 22:50
Fredrikstad Gladiators (1)
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 21:00 - 21:50
U16/U18(3)
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 20:00 - 20:50
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 19:00 - 19:50
U14(4)
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 18:00 - 18:50
Kunstløp(2)
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 14:10 - 17:50
Minicamp med Rolf B.
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 12:00 - 14:00
Løkkehockey for medlem
$item.username  
  Les mer  
Man 17 Feb
kl 11:00 - 11:50
Frigang SH-skole(1/2)
$item.username  
  Les mer  
Søn 16 Feb
kl 21:00 - 22:30
Old boys
$item.username  
  Les mer  
Søn 16 Feb
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 16 Feb
kl 18:00 - 19:20
Foreldre hockey
$item.username  
  Les mer  
Søn 16 Feb
kl 14:00 - 14:50
Løkkehockey
$item.username  
  Les mer  
Søn 16 Feb
kl 12:00 - 13:50
Publikåpent
$item.username  
  Les mer  
Levert avIdrettenOnline