Takk til våre partnere!

Vis alle artikler

Hva skjer i Kråkene Moss?


Dato Navn
Søn 29 Nov
kl 08:00 - 11:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
 
Søn 29 Nov
kl 08:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
 
Søn 29 Nov
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
 
Søn 29 Nov
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp
 
Søn 29 Nov
kl 12:00 - 13:50
Publikumsåpent (3&4)
 
Søn 29 Nov
kl 12:00 - 13:50
Publikumsåpent(1&3)
 
Søn 29 Nov
kl 15:00 - 16:30
Utviklingsgruppe(4)
 
Søn 29 Nov
kl 16:30 - 18:20
Silje Bursdag
  Silje Dons Omenås
Søn 29 Nov
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers
 
Søn 29 Nov
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers(2)
 
Søn 29 Nov
kl 21:00 - 22:30
Old Boys(4)
 
Søn 29 Nov
kl 21:00 - 22:30
Old Boys
 
Man 30 Nov
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
 
Man 30 Nov
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
 
Man 30 Nov
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
 
Man 30 Nov
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (2)
 
Man 30 Nov
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Man 30 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
 
Man 30 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
 
Man 30 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Man 30 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (1&4)
 
Man 30 Nov
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
 
Man 30 Nov
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (2)
 
Man 30 Nov
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Man 30 Nov
kl 21:00 - 21:50
U18 (3&4)
 
Man 30 Nov
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Man 30 Nov
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators (1)
  Patrik Kruse
Man 30 Nov
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Tir 1 Des
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tir 1 Des
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (1&2)
 
Tir 1 Des
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
 
Tir 1 Des
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole
 
Tir 1 Des
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(1&2)
 
Tir 1 Des
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(3&4)
 
Tir 1 Des
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(1&2)
 
Tir 1 Des
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Tir 1 Des
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(3&4)
 
Tir 1 Des
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tir 1 Des
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
 
Tir 1 Des
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
 
Tir 1 Des
kl 20:00 - 21:20
U18 (3&4)
 
Tir 1 Des
kl 20:00 - 21:20
U18 (3 & 4)
 
Tir 1 Des
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tir 1 Des
kl 20:00 - 21:20
U18
 
Tir 1 Des
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(2)
 
Tir 1 Des
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(4)
 
Tir 1 Des
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Ons 2 Des
kl 15:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
 
Ons 2 Des
kl 15:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
 
Ons 2 Des
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 7 Jul
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Søn 5 Jul
kl 17:00 - 19:00
U9
$item.username  
  Les mer  
Søn 5 Jul
kl 12:00 - 15:00
U18 vasker vant
$item.username  
  Les mer  
Lør 4 Jul
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Lør 4 Jul
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 3 Jul
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 3 Jul
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Jul
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Jul
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Jul
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 30 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Lør 27 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Lør 27 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 26 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 26 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 25 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 24 Jun
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 23 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 23 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 18:00 - 19:30
Bryni
$item.username  
  Les mer  
Man 22 Jun
kl 18:00 - 19:30
Bryni
$item.username  
  Les mer  
Lør 20 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Lør 20 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 19 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 19 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Søn 14 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene
$item.username  
  Les mer  
Lør 13 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 12 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Søn 7 Jun
kl 14:00 - 16:00
U13 Rollerhockey
$item.username  
  Les mer  
Lør 6 Jun
kl 17:00 - 18:00
U16
$item.username  
  Les mer  
Lør 6 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 5 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Lør 30 Mai
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline