Takk til våre partnere!

Vis alle artikler

Hva skjer i Kråkene Moss?

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Søn 20 Sep
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp
 
Søn 20 Sep
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
 
Søn 20 Sep
kl 12:00 - 13:50
Utviklingsgruppe (3)
 
Søn 20 Sep
kl 14:00 - 15:50
U11 Treningskamp mot Stjernen (2 & 4)
 
Søn 20 Sep
kl 17:00 - 19:00
U13 Treningskamp mot Sandefjord (1 & 3)
 
Søn 20 Sep
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (2)
 
Søn 20 Sep
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (2)
 
Søn 20 Sep
kl 21:00 - 22:30
Old Boys (4)
 
Søn 20 Sep
kl 21:00 - 22:30
Old Boys (4)
 
Man 21 Sep
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
 
Man 21 Sep
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
 
Man 21 Sep
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (2)
 
Man 21 Sep
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Man 21 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
 
Man 21 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (1&4)
 
Man 21 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Man 21 Sep
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (2)
 
Man 21 Sep
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Man 21 Sep
kl 21:00 - 21:50
U18 (3&4)
 
Man 21 Sep
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Man 21 Sep
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Man 21 Sep
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators (1)
  Patrik Kruse
Tir 22 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (1&2)
 
Tir 22 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tir 22 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
 
Tir 22 Sep
kl 18:00 - 18:50
Åpen is 2012-2013-2014-2015(3&4)
 
Tir 22 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(3&4)
 
Tir 22 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(1&2)
 
Tir 22 Sep
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(1&2)
 
Tir 22 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tir 22 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tir 22 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18
 
Tir 22 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
 
Tir 22 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tir 22 Sep
kl 20:00 - 21:20
U18 (3&4)
 
Tir 22 Sep
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Tir 22 Sep
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(4)
 
Ons 23 Sep
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Ons 23 Sep
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
 
Ons 23 Sep
kl 18:00 - 18:50
U13/U16 (3&4)
 
Ons 23 Sep
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Ons 23 Sep
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
 
Ons 23 Sep
kl 19:00 - 20:20
Parahockey (2)
 
Ons 23 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18
 
Ons 23 Sep
kl 20:30 - 21:20
U18 (3&4)
 
Ons 23 Sep
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
 
Ons 23 Sep
kl 21:30 - 23:00
Old Boys(2)
 
Tor 24 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tor 24 Sep
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
 
Tor 24 Sep
kl 18:00 - 18:50
U8/U9 (1&2)
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 12 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Søn 7 Jun
kl 14:00 - 16:00
U13 Rollerhockey
$item.username  
  Les mer  
Lør 6 Jun
kl 17:00 - 18:00
U16
$item.username  
  Les mer  
Lør 6 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 5 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Lør 30 Mai
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 29 Mai
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Søn 24 Mai
kl 15:00 - 17:00
U16
$item.username  
  Les mer  
Lør 23 Mai
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fre 22 Mai
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Tir 21 Apr
kl 11:00 - 12:00
Opplæring med Friskis Fredrikstad
$item.username  
Vi tar en gjennomgang med Morten i Friskis…   Les mer  
Tir 7 Apr
kl 09:00 - 18:00
Ekstern turnering
$item.username  
Ørjan Ådalen   Les mer  
Man 6 Apr
kl 09:00 - 18:00
Ekstern turnering
$item.username  
Ørjan Ådalen   Les mer  
Søn 5 Apr
kl 09:00 - 18:00
Ekstern turnering
$item.username  
Ørjan Ådalen   Les mer  
Lør 4 Apr
kl 09:00 - 18:00
Ekstern turnering
$item.username  
Ørjan Ådalen   Les mer  
Fre 3 Apr
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 22:00 - 22:50
Fredrikstad Gladiators (1)
$item.username  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 10:15 - 12:15
Gaupefaret Barnehage
$item.username  
Nina Magnussen 22 Barn og 6 Voksne   Les mer  
Man 30 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Søn 29 Mar
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 29 Mar
kl 00:00 - 00:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Lør 28 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Fre 27 Mar
kl 09:30 - 11:30
Øreåsen skole 1.trinn
$item.username  
Charlotte Rukke 38 elever og 4 voksne   Les mer  
Fre 27 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Ons 25 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Tir 24 Mar
kl 10:00 - 11:00
Catosenteret
$item.username  
  Les mer  
Tir 24 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 22:00 - 22:50
Fredrikstad Gladiators (1)
$item.username  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Søn 22 Mar
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers (1)
$item.username  
  Les mer  
Søn 22 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Lør 21 Mar
kl 00:00 - 23:55
Stengt
$item.username  
  Les mer  
Fre 20 Mar
kl 21:00 - 21:50
Even Solerød (1)
$item.username  
  Les mer  
Levert avIdrettenOnline