Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 20 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (1&2)
 
Tue 20 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
 
Tue 20 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tue 20 Oct
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(3&4)
 
Tue 20 Oct
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(1&2)
 
Tue 20 Oct
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole
 
Tue 20 Oct
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(3&4)
 
Tue 20 Oct
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(1&2)
 
Tue 20 Oct
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Tue 20 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tue 20 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
 
Tue 20 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
 
Tue 20 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (3&4)
 
Tue 20 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18
 
Tue 20 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tue 20 Oct
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Tue 20 Oct
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(4)
 
Wed 21 Oct
kl 14:00 - 14:50
Jørn-Gunnar
 
Wed 21 Oct
kl 15:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
 
Wed 21 Oct
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
 
Wed 21 Oct
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Wed 21 Oct
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Wed 21 Oct
kl 18:00 - 18:50
U13/U16 (3&4)
 
Wed 21 Oct
kl 19:00 - 20:20
Parahockey (2)
 
Wed 21 Oct
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
 
Wed 21 Oct
kl 20:30 - 21:20
U18
 
Wed 21 Oct
kl 20:30 - 21:20
U18 (3&4)
 
Wed 21 Oct
kl 21:30 - 23:00
Old Boys(2)
 
Wed 21 Oct
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
 
Thu 22 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
 
Thu 22 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
 
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:50
U8/U9 (1&2)
 
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:50
U8/U9 (1&2)
 
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 19:50
U18 (3&4)
 
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 19:50
U18
 
Thu 22 Oct
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
 
Thu 22 Oct
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp (2)
 
Thu 22 Oct
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg (1)
 
Thu 22 Oct
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
 
Fri 23 Oct
kl 16:30 - 17:50
U13 (4)
 
Fri 23 Oct
kl 16:30 - 17:50
U13
 
Fri 23 Oct
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp
 
Fri 23 Oct
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp (2)
 
Fri 23 Oct
kl 20:00 - 20:50
U16 (4)
 
Fri 23 Oct
kl 20:00 - 20:50
U16
 
Fri 23 Oct
kl 20:00 - 20:50
U16 (3&4)
 
Sat 24 Oct
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18 (3)
 
Sat 24 Oct
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18 (2)
 
Sat 24 Oct
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Sat 24 Oct
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Sat 24 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
 
Sat 24 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
 
Sat 24 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (4)
 
Sat 24 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
 
Sat 24 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (4)
 
Sat 24 Oct
kl 10:00 - 10:50
U11/U12 (1 & 2)
 
Sat 24 Oct
kl 10:00 - 10:50
U11/U12 (3 & 4)
 
Sat 24 Oct
kl 10:00 - 10:50
U11/U12
 
Sat 24 Oct
kl 11:00 - 11:50
Skøyte- og Hockeyskole
 
Sat 24 Oct
kl 11:00 - 11:50
Skøyte- og Hockeyskole(3&4)
 
Sat 24 Oct
kl 12:00 - 13:50
Parahockey
 
Sat 24 Oct
kl 12:00 - 13:50
Parahockey (2)
 
Sat 24 Oct
kl 14:15 - 15:45
U12 Kråkene Moss(3) - Vålerenga Blå(1)
 
Sat 24 Oct
kl 16:20 - 16:40
Oppvarming før kamp
 
Sat 24 Oct
kl 17:00 - 19:30
U16 Kråkene Moss(4) - Tønsberg(2)
 
Sun 25 Oct
kl 08:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
 
Sun 25 Oct
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
 
Sun 25 Oct
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp
 
Sun 25 Oct
kl 12:00 - 13:50
Publikumsåpent (3&4)
 
Sun 25 Oct
kl 14:00 - 15:50
Utviklingsgruppe (2)
 
Sun 25 Oct
kl 16:00 - 17:50
U13 Treningskamp (1&3)
 
Sun 25 Oct
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers(2)
 
Sun 25 Oct
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers
 
Sun 25 Oct
kl 21:00 - 22:30
Old Boys(4)
 
Sun 25 Oct
kl 21:00 - 22:30
Old Boys
 
Mon 26 Oct
kl 12:00 - 13:15
Kirkeparken - egentrening
 
Mon 26 Oct
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
 
Mon 26 Oct
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
 
Mon 26 Oct
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (2)
 
Mon 26 Oct
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Mon 26 Oct
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
 
Mon 26 Oct
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (1&4)
 
Mon 26 Oct
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Mon 26 Oct
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (2)
 
Mon 26 Oct
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Mon 26 Oct
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Mon 26 Oct
kl 21:00 - 21:50
U18 (3&4)
 
Mon 26 Oct
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators (1)
  Patrik Kruse
Mon 26 Oct
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Tue 27 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
 
Tue 27 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tue 27 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (1&2)
 
Tue 27 Oct
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(1&2)
 
Tue 27 Oct
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(3&4)
 
Tue 27 Oct
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole
 
Tue 27 Oct
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(3&4)
 
Tue 27 Oct
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(1&2)
 
Tue 27 Oct
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Tue 27 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tue 27 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
 
Tue 27 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
 
Tue 27 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (3&4)
 
Tue 27 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tue 27 Oct
kl 20:00 - 21:20
U18
 
Tue 27 Oct
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Tue 27 Oct
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(4)
 
Wed 28 Oct
kl 15:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
 
Wed 28 Oct
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
 
Wed 28 Oct
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Wed 28 Oct
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
 
Wed 28 Oct
kl 18:00 - 18:50
U13/U16 (3&4)
 
Wed 28 Oct
kl 19:00 - 20:20
Parahockey (2)
 
Wed 28 Oct
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
 
Wed 28 Oct
kl 20:30 - 21:20
U18
 
Wed 28 Oct
kl 20:30 - 21:20
U18 (3&4)
 
Wed 28 Oct
kl 21:30 - 23:00
Old Boys(2)
 
Wed 28 Oct
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
 
Thu 29 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
 
Thu 29 Oct
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
 
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 18:50
U8/U9 (1&2)
 
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 18:50
U8/U9 (1&2)
 
Thu 29 Oct
kl 19:00 - 19:50
U18 (3&4)
 
Thu 29 Oct
kl 19:00 - 19:50
U18
 
Thu 29 Oct
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
 
Thu 29 Oct
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp (2)
 
Thu 29 Oct
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg (1)
 
Thu 29 Oct
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
 
Fri 30 Oct
kl 16:30 - 17:50
U13
 
Fri 30 Oct
kl 16:30 - 17:50
U13 (4)
 
Fri 30 Oct
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp (2)
 
Fri 30 Oct
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp
 
Fri 30 Oct
kl 20:00 - 20:50
U16
 
Fri 30 Oct
kl 20:00 - 20:50
U16 (4)
 
Fri 30 Oct
kl 20:00 - 20:50
U16 (3&4)
 
Sat 31 Oct
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18 (3)
 
Sat 31 Oct
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18 (2)
 
Sat 31 Oct
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Sat 31 Oct
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
 
Sat 31 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
 
Sat 31 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
 
Sat 31 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (4)
 
Sat 31 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (4)
 
Sat 31 Oct
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
 
Sat 31 Oct
kl 10:00 - 10:50
U11/U12 (1 & 2)
 
Sat 31 Oct
kl 10:00 - 10:50
U11/U12 (3 & 4)
 
Sat 31 Oct
kl 10:00 - 10:50
U11/U12
 
Sat 31 Oct
kl 11:00 - 11:50
Skøyte- og Hockeyskole
 
Sat 31 Oct
kl 11:00 - 11:50
Skøyte- og Hockeyskole(3&4)
 
Sat 31 Oct
kl 12:00 - 13:50
Parahockey
 
Sat 31 Oct
kl 12:00 - 13:50
Parahockey (2)
 
Sat 31 Oct
kl 14:15 - 15:45
U13 Kråkene Moss(3) - Ullensaker (1)
 
Sat 31 Oct
kl 16:00 - 17:30
U11 Kråkene Moss (4) - H/L Rød (2)
 
Sun 1 Nov
kl 08:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
 
Sun 1 Nov
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp
 
Sun 1 Nov
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
 
Sun 1 Nov
kl 12:00 - 13:50
Publikumsåpent (3&4)
 
Sun 1 Nov
kl 15:00 - 15:50
Utviklingsgruppe(2)
 
Sun 1 Nov
kl 16:00 - 16:50
Stjernen ung
 
Sun 1 Nov
kl 17:00 - 17:50
Stjernen ung
 
Sun 1 Nov
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers(2)
 
Sun 1 Nov
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers
 
Sun 1 Nov
kl 21:00 - 22:30
Old Boys
 
Sun 1 Nov
kl 21:00 - 22:30
Old Boys(4)
 
Mon 2 Nov
kl 12:00 - 13:15
Kirkeparken - egentrening
 
Mon 2 Nov
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
 
Mon 2 Nov
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
 
Mon 2 Nov
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
 
Mon 2 Nov
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (2)
 
Mon 2 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
 
Mon 2 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (1&4)
 
Mon 2 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Mon 2 Nov
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
 
Mon 2 Nov
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (2)
 
Mon 2 Nov
kl 21:00 - 21:50
U18 (3&4)
 
Mon 2 Nov
kl 21:00 - 21:50
U18
 
Mon 2 Nov
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators (1)
  Patrik Kruse
Mon 2 Nov
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
  Patrik Kruse
Tue 3 Nov
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
 
Tue 3 Nov
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
 
Tue 3 Nov
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (1&2)
 
Tue 3 Nov
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(3&4)
 
Tue 3 Nov
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(1&2)
 
Tue 3 Nov
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole
 
Tue 3 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(1&2)
 
Tue 3 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
 
Tue 3 Nov
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(3&4)
 
Tue 3 Nov
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
 
Tue 3 Nov
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tue 3 Nov
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
 
Tue 3 Nov
kl 20:00 - 21:20
U18 (3&4)
 
Tue 3 Nov
kl 20:00 - 21:20
U18
 
Tue 3 Nov
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
 
Tue 3 Nov
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(4)
 
Tue 3 Nov
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
 
Wed 4 Nov
kl 15:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
 
Wed 4 Nov
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
 
Wed 4 Nov
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
 
Wed 4 Nov
kl 18:00 - 18:50
U13/U16 (3&4)
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 21 Aug
kl 10:00 - 11:00
Cato senteret
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp (2)
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 19:00 - 19:50
U18
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 19:00 - 19:50
U18 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:00 - 18:50
U8/U9 (1&2)
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:00 - 18:50
U8/U9 (1&2)
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 20:30 - 22:00
U18 (1&2)
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 19:30 - 21:00
U18 (1&2)
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:00 - 19:20
U13/U16 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:00 - 21:30
U18
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:00 - 21:30
U18 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:00 - 21:30
U18 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 19:00 - 19:50
U16 (2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 19:00 - 19:50
U16 (2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 19:00 - 19:50
U16 (2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:00 - 18:50
U13 (1)
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
$item.username  
Patrik Kruse   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators (1)
$item.username  
Patrik Kruse   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 21:00 - 21:50
U18
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 21:00 - 21:50
U18 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (2)
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (1&4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (2)
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
IK Eagles (1)
$item.username  
Kjetil Ådalen   Les mer  
Sun 16 Aug
kl 14:00 - 18:00
Isprepping
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 12:30 - 14:00
U13 (4)
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 10:00 - 11:30
U11/U12 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 10:00 - 11:30
U11/U12 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 10:00 - 11:30
U11/U12 (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 20:00 - 21:00
U16 (3)
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp (2)
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp (2)
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 16:00 - 17:40
Ressurs U12-U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 10:00 - 11:00
Cato senteret
$item.username  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 20:15 - 21:30
U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:30 - 19:50
U16 (2)
$item.username  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 16:30 - 18:15
Kråkene Moss Micro Camp (D1 & D2)
$item.username  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 08:00 - 16:30
Kråkene Moss Sommer Camp(1,2,3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 20:15 - 21:30
U18 (ikke garderobe)
$item.username  
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:30 - 19:50
Moss Kunstløp (ikke garderobe)
$item.username  
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 16:30 - 18:15
Kråkene Moss Micro Camp (D1 & D2)
$item.username  
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 08:00 - 16:30
Kråkene Moss Sommer Camp(1,2,3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 20:15 - 21:30
U18 (ikke garderobe)
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:30 - 19:50
U16 (ikke garderobe)
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 16:30 - 18:15
Kråkene Moss Micro Camp (D1 & D2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 08:00 - 16:30
Kråkene Moss Sommer Camp(1,2,3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 21:00 - 21:50
U18 (ikke garderobe)
$item.username  
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 20:00 - 20:50
U16 (ikke garderobe)
$item.username  
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 18:30 - 19:50
Moss Kunstløp (ikke garderobe)
$item.username  
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 16:30 - 18:15
Kråkene Moss Micro Camp (D1 & D2)
$item.username  
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 08:00 - 16:30
Kråkene Moss Sommer Camp(1,2,3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 21:00 - 22:30
Old Boys (ikke garderobe)
$item.username  
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 21:00 - 22:30
Old Boys (ikke garderobe)
$item.username  
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 12:00 - 20:00
Kråkene Moss Sommer Camp (1,2,3 &4)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 12:00 - 13:50
Parahockey (2)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 12:00 - 13:50
Parahockey (2)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 10:00 - 11:30
U11/U12 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 10:00 - 11:30
U11/U12 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 10:00 - 11:30
U11/U12 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13 (1, 3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 19:00 - 20:30
U16 (4)
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 19:00 - 20:30
U16 (4)
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 19:00 - 20:30
U16 (4)
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 17:00 - 18:30
U13 (3)
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 17:00 - 18:30
U13 (4)
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 10:00 - 12:00
Ressurs U16-U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 20:00 - 21:20
U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 20:00 - 21:20
U18 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 18:20 - 19:30
U8/U9 (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 18:20 - 19:30
U8/U9 (1&2)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 18:20 - 19:30
U8/U9 (1&2)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 10:00 - 12:00
Ressurs U16-U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 21:30 - 23:00
Old Boys (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 21:30 - 23:00
Old Boys (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 20:00 - 21:00
U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 20:00 - 21:00
U18 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 18:20 - 19:30
Parahockey (2)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 18:20 - 19:30
Parahockey (2)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 17:00 - 17:50
U13/U16 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 17:00 - 17:50
U13/U16 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 10:00 - 12:00
Ressurs U9-U13 (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 19:40 - 21:00
U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 19:40 - 21:00
U18 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 19:40 - 21:00
U18 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 18:20 - 19:20
U13/U16 (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 18:20 - 19:20
U13/U16 (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 18:20 - 19:20
U13/U16 (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 10:00 - 12:00
Ressurs U16-U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 20:00 - 21:30
U18 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 20:00 - 21:30
U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 18:20 - 19:30
U13/U16 (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 18:20 - 19:30
U13/U16 (1&4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 18:20 - 19:30
U13/U16 (3&4)
$item.username  
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 10:30 - 12:00
U11/U12 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sun 2 Aug
kl 18:00 - 20:00
Old Boys (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sun 2 Aug
kl 14:30 - 16:30
Foreldrehockey (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Sun 2 Aug
kl 12:00 - 14:00
Løkkehockey U16/U18 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sat 1 Aug
kl 13:30 - 15:30
Løkkehockey U11/U12/U13 (3 & 4)
$item.username  
  Les mer  
Sat 1 Aug
kl 11:00 - 13:00
Løkkehockey U8/U9 (1 & 2)
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Jul
kl 17:30 - 18:45
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tue 14 Jul
kl 17:30 - 18:45
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Sat 11 Jul
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fri 10 Jul
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Thu 9 Jul
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Wed 8 Jul
kl 18:00 - 19:30
Henrik
$item.username  
  Les mer  
Wed 8 Jul
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tue 7 Jul
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Tue 7 Jul
kl 17:30 - 18:45
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Sun 5 Jul
kl 17:00 - 19:00
U9
$item.username  
  Les mer  
Sun 5 Jul
kl 12:00 - 15:00
U18 vasker vant
$item.username  
  Les mer  
Sat 4 Jul
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Sat 4 Jul
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fri 3 Jul
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fri 3 Jul
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Thu 2 Jul
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Thu 2 Jul
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Wed 1 Jul
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Wed 1 Jul
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tue 30 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Tue 30 Jun
kl 17:30 - 18:45
Kråkene Trening
$item.username  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 10:00 - 12:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 17:00 - 18:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 18:00 - 19:30
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 17:00 - 19:00
Kråkene trening
$item.username  
  Les mer