Kråkene Moss

Kråkene Moss


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 4 Jan
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 21:00 - 22:30
Old Boys
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 21:00 - 22:30
Old Boys(4)
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers(2)
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 15:00 - 15:50
Utviklingsgruppe
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 12:00 - 13:50
Publikumsåpent (3&4)
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 12:00 - 13:50
Publikumsåpent(1&3)
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 08:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 08:00 - 11:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 12:00 - 14:00
Publikumsåpent?
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (4)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (4)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18 (3)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18 (2)
  Les mer  
Sat 2 Jan
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
  Les mer  
Fri 1 Jan
kl 12:00 - 14:00
Publikumsåpent?
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg (1)
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 12:00 - 14:00
Publikumsåpent?
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 20:30 - 21:20
U18
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløpklubb
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 08:00 - 16:00
Camp???
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 08:00 - 16:00
Camp???
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 08:00 - 16:00
Camp???
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 08:00 - 16:00
Camp???
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
Patrik Kruse   Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators (1)
Patrik Kruse   Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 21:00 - 21:50
U18
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
Moss Kunstløpklubb
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløpklubb
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U8/U9
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 08:00 - 16:00
Camp???
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 08:00 - 16:00
Camp???
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers(2)
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 08:00 - 16:00
Camp???
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 08:00 - 16:00
Camp???
  Les mer  
Sat 26 Dec 2020
kl 12:00 - 15:00
Publikumsåpent?
  Les mer  
Fri 25 Dec 2020
kl 12:00 - 14:00
Publikumsåpent?
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg (1)
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 12:00 - 14:00
Kaurin U16
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Old Boys(2)
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 20:30 - 21:20
U18
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 20:30 - 21:20
U18 (3&4)
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 19:00 - 20:20
Parahockey (2)
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
U13/U16 (3&4)
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 15:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 15:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(4)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(2)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (3&4)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (3 & 4)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(1&2)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(3&4)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (1&2)
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 15:00 - 16:30
Digital trening økt 1 Tirsdag!
Balbalblabla masse fine detaljer. …   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
Patrik Kruse   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators (1)
Patrik Kruse   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 21:00 - 21:50
U18 (3&4)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 21:00 - 21:50
U18
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (1&4)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 21:00 - 22:30
Old Boys
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 21:00 - 22:30
Old Boys(4)
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers(2)
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Øre Beavers
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 15:00 - 16:30
Utviklingsgruppe
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 12:00 - 13:50
Publikumsåpent(1&3)
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 12:00 - 13:50
Publikumsåpent (3&4)
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 09:00 - 11:50
Moss Kunstløp
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 08:00 - 11:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 08:00 - 11:50
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 15:00 - 16:50
Parahockey (2)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 12:15 - 14:45
U18 Kråkene Moss(3) - Tromsø(1)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 12:00 - 13:50
Parahockey
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 11:00 - 11:50
Skøyte- og Hockeyskole(3&4)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 11:00 - 11:50
Skøyte- og Hockeyskole
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 10:00 - 10:50
U11/U12
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 10:00 - 10:50
U11/U12 (3 & 4)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 10:00 - 10:50
U11/U12 (1 & 2)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (4)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (1)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie (4)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 09:00 - 09:50
Ressurs U9-U13/Goalie
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18 (2)
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18
  Les mer  
Sat 19 Dec 2020
kl 08:00 - 08:50
Ressurs U16-U18 (3)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
U16 (4)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
U16
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
U16 (3&4)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:00 - 19:50
Moss Kunstløp
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U13 (4)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U13
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U13 (1)
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U13 (3)
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 21:30 - 22:30
JI Bygg (1)
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
Moss Kunstløp
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U18
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U18 (3&4)
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U18 (3 & 4)
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
U8/U9 (1&2)
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
U8/U9
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
U8/U9 (1&2)
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Old Boys(2)
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Old Boys
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 20:30 - 21:20
U18
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 20:30 - 21:20
U18 (3&4)
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 19:00 - 20:20
Parahockey
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 19:00 - 20:20
Parahockey (2)
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
U13/U16 (3&4)
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
U13/U16
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 16:00 - 17:50
Moss Kunstløp
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1)
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 15:00 - 17:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(4)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 21:30 - 23:00
Foreldrehockey(2)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (3 & 4)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (3)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (2)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:00 - 21:20
U18 (3&4)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(3&4)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16(1&2)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(3&4)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Skøyte- og Hockeyskole(1&2)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (3&4)
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U11/U12
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U11/U12 (1&2)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators
Patrik Kruse   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 22:00 - 23:00
Fredrikstad Gladiators (1)
Patrik Kruse   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 21:00 - 21:50
U18 (3&4)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 21:00 - 21:50
U18
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 20:00 - 20:50
Moss Kunstløp
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (1&4)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16 (3&4)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 19:00 - 19:50
U13/U16
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (2)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp (1 & 2)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 18:50
Moss Kunstløp
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 16:30 - 17:50
U8/U9 (3&4)
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 11:00 - 12:00
Evaluering kollegamosjon - hvordan utbedre nettsiden?
  Les mer  
Powered by: Bloc